صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صفحه فلزی چادریجزئیات محصول


اطلاعات پایه

نوع: Ti چادری کامپوزیت های مس

کاربرد صنعتی، پزشکی

روش: جعلی

درجه: GR2

شکل: گرد / اسکوایر

علامت تجاری: SHENOTI

منبع: چین

HS کد: 721014

توضیحات محصول


با انفجار نورد عملکرد پیشرفته ما نرخ اول کامپوزیت فلزی غیر آهنی، عمدتا تیتانیوم مس ملبس و نیز از جمله زیرکونیوم چادری مس، 316 L فلزی چادری مس، ورق تیتانیوم چادری 316 L فلزی، میله، لوله، سیم های کامپوزیت و چند لایه کامپوزیت های چادری، و غیره. محصولات فلزی چادری می تواند تا چهار لایه های فردی از فلز یا آلیاژ. حداقل, لایه بیرونی و هسته وجود دارد; ضخامت هر لایه می تواند به نیازهای شما در بهینه سازی.

Baoji ShenAo فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود تخصصی تولید و بازاریابی از مس بر اساس چادری صفحه با کیفیت بالا. متالورژی پیوند بین فلز پایه و پوشش بدون ترک عرضی توزیع شده، که برجسته ترین فلزات قابلیت جوشکاری انفجاری چادری را تضمین می کند.


محصولات اصلی:

بشقاب مس-آلومینیوم چادری, بشقاب مس فولاد چادری, مس نیکل پلیت چادری, پلیت نیکل و فولاد چادری، مس تانتال چادری بشقاب تیتانیوم مس ملبس صفحه و صفحه چادری مس-آلومینیوم-مس نوار تیتانیوم – مس, تیتانیوم – تخت نوار مسچادری تیتانیوم شمش مس و دیگر فلزات غیر آهنی پوشیده شده از مواد کامپوزیت.

اتوبوس مس تیتانیوم چادری توسط ساخته شده اند که نوار مس در ضخامت سطح تیتانیوم ملبس، عمدتا به عنوان هادی شرايط کار بیشتر خورنده استفاده می کند. این اغلب به عنوان پایه در آبکاری، الکترولیز، فرایند hydrometallurgy چون آن نه تنها اموال رسانا اصلی نوار مس است، اما همچنین حفاظت از نوار مس از سطح تیتانیوم نه برای خوردن و می تواند تا حد زیادی کاهش آلودگی الکترولیت و electroplate استفاده می شود.

اما اگر شما که مواد این تابع فوق است و سپس شما باید مطمئن شوید که قدرت ترکیبی بسیار قوی و بسیار بالاتر اعمال نرخ شمش مس و سطح تیتانیوم وجود دارد این توسط روش های سنتی ترکیب مکانیکی برآورده نمی شود می تواند. تیتانیوم چادری مسي با قدرت sheared andamp; #8805 بنابراین جهت غلبه بر آن، شرکت ما با انفجار نورد عملکرد پیشرفته با موفقیت تولید شده است; 130 مگاپاسکال، نرخ فشرده andamp #8805; 98%، ما همچنین خصوصیات مختلف مواد میله گرد، مربع، تخت عرضه می تواند طولانی ترین طول میله بالا 10 متر برسد و ما مواد مختلف شکل با هم در بنا به خواست مشتریان جوش می تواند. ما همچنین می تواند میله نیکل چادری را استیل شمش مس ملبس و میله زیرکونیوم چادری مس سری محصولات از طریق همان فن آوری روند.

عملکرد بینظیر استفاده از آند مس ملبس تیتانیوم باس بار:

(1) خوب برشی و استحکام کششی: برشی و استحکام کششی است تست شده و تضمین شده با توجه به GB ASTM و JIS.

(2) تغییر شکل و شکل پذیری کامل: تغییر شکل و شکل پذیری روکش فلزی در صورت خم (= روکش فلزی در کشش) تضمین شده و انعطاف پذیری فلز پایه در خم معکوس (= روکش فلزی در فشرده سازی) تضمین شده است.

(3) خوب سختی: رابط باند پس از انفجار پیوند کمی سخت شده است. رابط کاربری می تواند توسط عملیات حرارتی به سطح اصلی نرم. هیچ مشکل در خم و آثار نقاشی وجود دارد

(4) هدایت الکتریکی عالی: انفجار نورد فرآیند تولید تیتانیوم و کامپوزیت های مس کاملا با هیچ delamination نزدیک شوید و در نتیجه رسانایی الکتریکی خوب قدرت کامپوزیت 135Mpa،

(5) مقاومت در برابر خوردگی فوق العاده: انفجار باند پردازش چادری تضمین مقاومت به خوردگی عالی مواد چادری.

(6) جوش بزرگ برای اتصال نشت و پیوستن به

(7) قابلیت اطمینان بالا; بالا هدایت; زيست سازگاري; قابلیت جوش; مقرون به صرفه.تیتانیم مس ملبس شین و باس بار برای مرطوب متالورژی

تیتانیوم آند استیل چادری برای مهندسی اقیانوس

تیتانیوم چادری مس آندي رسانا نوار برای PCB

مبدل های حرارتی لوله تیتانیوم

مواد کامپوزیت فلزی غیر آهنی برای تولید کننده فولاد

زیرکونیوم کاتد مس ملبس

ورق تیتانیوم ASTM برای الکترولیز

دکمه های تیتانیوم / آجیل / پیچ / واشر / پیچ و مهره

چند لایه مرکب چادری

ارائه دهنده توقف تیتانیوم / تولید کننده

تیتانیوم مس ملبس نوار / چادری Ti-مس

نوار تیتانیوم مس ملبس رسانا

تیتانیوم آند نمک زدایی آب دریا

سه باس بار مس ملبس

تیتانیوم آند و کاتد کلر آلکالی

Ti آند اچ بازیابی مس مایع

تیتانیوم آند مس Electrowinning

تیتانیوم شمش مس ملبس برای فلز آند

تیتانیوم آند پوشیده شده نوار

ورق تیتانیوم چادری برای الکترود


تماس با ما
است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: Qinganbao صنعت پارک، با تکنولوژی بالا توسعه منطقه است ،، Baoji، ابزاری

تلفن: +86-917-3380538

فکس: +86-917-3816810

ایمیل: zh@baojiti.com.cn

است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود