صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فولاد چادری فلزی / چادری صفحة سه لایه

تیتانیوم پوشیده میله مس و دیگر فلزات غیر آهنی پوشیده مواد کامپوزیت .

تیتانیوم پوشیده مس میله اند که یک نوار مس در ضخامت معینی از سطح تیتانیوم پوشیده شده است، به طور عمده به عنوان یک هادی در شرایط کار خورنده تر استفاده می کند، این است که اغلب به عنوان یک پایه در آبکاری، الکترولیز، فرآیندهای هیدرومتالورژی استفاده می شود، به دلیل این نه تنها به اموال رسانا اصلی از نوار مس، بلکه حفاظت از نوار مس از زنگ زدن توسط سطح تیتانیوم، و می تواند آلودگی تا حد زیادی پایین تر از الکترولیت و فلز.

اما، اگر شما درخواست می کند که مواد است این تابع فوق، پس از آن شما باید مطمئن شوید که استحکام ترکیب بسیار قوی تر و نرخ چسباندن بسیار بالاتر بین میله مس و سطح تیتانیوم وجود دارد، این را نمی توان توسط روش های سنتی ترکیبی مکانیکی ملاقات کرد. بنابراین به منظور غلبه بر آن، شرکت ما، با فرآیند انفجار آلیاژها پیشرفته، با موفقیت تیتانیوم پوشیده اتوبوس مس با قدرت چیده & # 8805 تولید؛ 130 مگاپاسکال، نرخ جمع و جور و # 8805؛ 98٪، ما نیز می توانید مشخصات مختلف از گرد، مربع، تخت مواد میله عرضه، طولانی ترین طول میله می تواند در بالا 10 متر برسد و ما می توانیم مواد به شکل های مختلف با هم در توجه به درخواست مشتریان جوش. ما همچنین می تواند نیکل میله چادری، فولاد چادری اتوبوس مس ضد زنگ، زیرکونیوم پوشیده محصولات اتوبوس مس سری از طریق فن آوری فرآیند همان.

تیتانیوم مسی با روکش کائوچو و مواد مرکب خواص برای:

(1) مقاومت برشی: مقاومت برشی است تست شده و تضمین مطابق با GB، ASTM، JIS و.

(2) استحکام کششی: استحکام کششی تضمین شده است.

(3) شکل پذیری: شکل پذیری فلز روکش فلزی در خم صورت (= فلزی روکش فلزی در کشش) تضمین شده است و شکل پذیری از فلز پایه در خم معکوس (= روکش فلزی فلز در فشرده سازی) تضمین شده است.

(4) کشیدگی: حد پایین تر از طویل شدن از روکش فلزی و یا پایه فلزی تضمین شده است.

(5) سختی: رابط پیوند ها پس از اتصال انفجار سخت شده است.

رابط کاربری را می توان با عملیات حرارتی به سطح اصلی نرم.

وجود دارد هیچ مشکل در خم و آثار وجود دارد.

(6) مقاومت در برابر خوردگی: اتصال انفجار، پردازش چادری، مقاومت به خوردگی عالی از مواد چادری تضمین می کند.

(7) قابلیت اطمینان بالا. بالا هدایت؛ زیست سازگاری؛ توانایی جوش، مقرون به صرفه.

تیتانیوم گروه شگفت انگیز و تیتانیوم کامپوزیت آلیاژ با روکش رهبر در صنعت تیتانیوم است. اگر شما می دانید نوع چادری کائوچو و مواد مرکب شما علاقه مند هستند، شما نوع آن را انتخاب کنید. هنگامی که شما مطمئن نیستید که یکی از شما باید، و یا می خواهم به دانستن اطلاعات بیشتر نیست، احساس رایگان با ما تماس بگیرید به طور مستقیم به بحث در مورد نیاز های خاص خود و ما می توانیم به شما کمک کند تصمیم می گیرید که یکی است یکی از بهترین.


تماس با ما
است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: Qinganbao صنعت پارک، با تکنولوژی بالا توسعه منطقه است ،، Baoji، ابزاری

تلفن: +86-917-3380538

فکس: +86-917-3816810

ایمیل: zh@baojiti.com.cn

است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود
foottop