صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سه لایه نوار کامپوزیت فلزی


مشخصات محصول

اطلاعات پایه

نوع: میله تیتانیوم چادری مس کامپوزیت

کاربرد: صنعتی، پزشکی

تکنیک: جعلی

درجه: GR2

شکل: گرد / اسکوایر

علامت تجاری: shenao

منبع: چین، ابزاری، است ،، Baoji

توضیحات محصول

با روند انفجار آلیاژها پیشرفته، ما شما را به میزان اول کامپوزیت فلزی غیر آهنی، عمدتا تیتانیوم پوشیده مس و همچنین از جمله زیرکونیوم پوشیده مس ، 316L فولاد چادری مس ، تیتانیوم پوشیده صفحات فولاد 316L ، کافه ها، لوله، سیم کامپوزیت، و چند لایه کامپوزیت پوشیده ، و غیره محصولات فلزی چادری می تواند تا چهار لایه های فردی از فلز یا آلیاژ می شود. حداقل، است یک هسته و یک لایه بیرونی وجود دارد؛ هر ضخامت لایه می تواند نیازهای شما بهینه شده است.

زیبا گروه دارای بیش از ده مجموعه از ماشین تراش، پانچ دقت و ماشین آلات پردازش موضوع، برای تولید اتصال دهنده های تیتانیوم و ماشینکاری قطعات. تولید بست تیتانیوم دارای دو روش: مکانیزم برای کلاس پردازش و قالب دقت ناراحت کلاس قالب گیری اکستروژن، با توجه به نیازهای مختلف مشتریان. مکانیزم برای کلاس پردازش با ظاهر خوب برای بالا پایان تجهیزات ورزشی صنعت، ابزار، و تجهیزات استفاده می شود. بالا ناراحت کننده کلاس قالب گیری اکستروژن با استحکام بالا و هزینه های پایین شیمیایی، تجهیزات صنعتی استفاده می شود. شرکت shenao در Baoji ظرفیت پردازش مکانیکی قوی برای تولید اتصال دهنده های مختلف به جنس مخالف تیتانیوم، ماشینکاری قطعات تیتانیوم غیر استاندارد، تیتانیوم و سایر قطعات با توجه به نمونه های مشتری و یا محصولات drawings.Processed از جمله فلزات غیر آهنی، عمدتا اتصال دهنده های تیتانیوم، پیچ، مهره، فلنج و خم. تیتانیم و آلیاژ تیتانیوم میله، میله، لوله، لوله های، صفحه، ورق، سیم، سیم پیچ، ورقه، و بخش با دقت ماشینکاری بالا. انواع مختلف تجهیزات ساخته شده از تیتانیوم، مانند مبدلهای حرارتی تیتانیوم، سینی تیتانیوم و آند تیتانیوم.

تیتانیوم پوشیده میله مس و دیگر فلزات غیر آهنی پوشیده مواد کامپوزیت.

تیتانیوم پوشیده اتوبوس مس توسط که یک نوار مس در ضخامت معینی از سطح تیتانیوم پوشیده شده است، به طور عمده به عنوان یک هادی در شرایط کار خورنده تر استفاده می کند. این است که اغلب به عنوان یک پایه در آبکاری، الکترولیز، فرآیندهای هیدرومتالورژی استفاده می شود، زیرا نه تنها دارای خاصیت رسانا اصلی از نوار مس، بلکه حفاظت از نوار مس از زنگ زدن توسط سطح تیتانیوم، و می تواند آلودگی تا حد زیادی پایین تر از الکترولیت و فلز .

اما، اگر شما درخواست می کند که مواد است این تابع فوق، پس از آن شما باید مطمئن شوید که استحکام ترکیب بسیار قوی تر و نرخ چسباندن بسیار بالاتر بین میله مس و سطح تیتانیوم وجود دارد، این را نمی توان توسط روش های سنتی ترکیبی مکانیکی ملاقات کرد. بنابراین به منظور غلبه بر آن، شرکت ما، با فرآیند انفجار آلیاژها پیشرفته، با موفقیت تیتانیوم پوشیده اتوبوس مس با قدرت چیده & # 8805 تولید؛ 130 مگاپاسکال، نرخ جمع و جور و # 8805؛ 98٪، ما نیز می توانید مشخصات مختلف از گرد، مربع، تخت مواد میله عرضه، طولانی ترین طول میله می تواند در بالا 10 متر برسد و ما می توانیم مواد به شکل های مختلف با هم در توجه به درخواست مشتریان جوش. ما همچنین می تواند نیکل میله چادری، فولاد چادری اتوبوس مس ضد زنگ، و زیرکونیوم پوشیده محصولات اتوبوس مس سری از طریق فن آوری فرآیند همان.

عملکرد استفاده بینظیر از باس بار تیتانیوم چادری مس آند:

(1) خوب برشی و استحکام کششی: برشی و استحکام کششی است تست شده و تضمین مطابق با GB، ASTM، JIS و.

(2) کامل کشیدگی و انعطاف پذیری: کشیدگی و انعطاف پذیری از فلز روکش فلزی در خم صورت (= فلزی روکش فلزی در کشش) تضمین شده است و شکل پذیری از فلز پایه در خم معکوس تضمین شده (= روکش فلزی فلز در فشرده سازی).

(3) خوب سختی: رابط پیوند ها پس از اتصال انفجار سخت شده است. رابط کاربری را می توان با عملیات حرارتی به سطح اصلی نرم. وجود دارد هیچ مشکل در خم و آثار وجود دارد

(4) هدایت الکتریکی عالی: انفجار نورد فرآیند تولید، تیتانیم و کامپوزیت مس نزدیک به طور کامل با هیچ لایه لایه شدن و در نتیجه با هدایت خوب برق، قدرت مرکب از 135Mpa، و میکرو مقاومت برای 7.77 & # 215؛ 10-6 & # 937؛

(5) .Fantastic مقاومت در برابر خوردگی: اتصال انفجار، پردازش چادری، مقاومت به خوردگی عالی از مواد چادری تضمین می کند.

(6) جوش پذیری بزرگ برای اتصال، دربندی و پیوستن

(7) قابلیت اطمینان بالا. بالا هدایت؛ زیست سازگاری؛ توانایی جوش، مقرون به صرفه.

تیتانیم چادری مس نوار اتوبوس متالورژی مرطوب

آند فولاد تیتانیوم چادری ضد زنگ برای مهندسی اقیانوس

تیتانیوم چادری آند مس نوار رسانا برای PCB

تیتانیوم لوله مبدلهای حرارتی

غیر آهنی فلزات مواد کامپوزیت برای تولید کننده فولاد

زیرکونیوم چادری مس کاتد

تیتانیوم ASTM ورق برای الکترولیز

دکمه تیتانیوم / آجیل / SC


تماس با ما
است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: Qinganbao صنعت پارک، با تکنولوژی بالا توسعه منطقه است ،، Baoji، ابزاری

تلفن: +86-917-3380538

فکس: +86-917-3816810

ایمیل: zh@baojiti.com.cn

است ،، Baoji Shenao Materail شرکت با مسئولیت محدود
foottop